Familja

Nëse nuk mund të rezistoni për ta përqafuar beben, atëherë nuk ju fajësojmë. Aroma e ëmbël, lëkura e butë dhe pamja e lezetshme e bebes e

“Dëgjoni me vëmendje çdo gjë që do t‘ju thotë fëmija juaj, pavarësisht ç’ka. Nëse nuk dëgjoni me padurim gjërat e vogla kur ata janë të

 Kjo pikture, e cila ka perlotur boten, eshte nga me te cmuarat ne Evrope, jo vetem nga cmimi por me shume nga mesazhi qe percjell…. Nje

Fun
VIP

Mario Dedivanoviç i ka prekur të gjithë me fjalimin që mbajt kur fitoi çmimin "American Influencer Awards 2019". Mario tregoi se gjatë këtyre viteve e

Vajza e kantautorit shqiptar, Saimir Çili, mesa duket ka ndjekur gjurmët e babait të saj dhe së shpejti do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision Junior 2019. Kënga