15 vite bashkë dhe dy fëmijë nga historia e dashurisë së këngëtarit

Këngëtari i njohur kosovar, Vedat Ademi, i cili jeton në Shqipëri, sot feston 15 vjetorin e lidhjes me bashkëshorten e tij, Dorelën.

Ai postoi një fotografi bashkë me të nën të cilën shkroi: ‘Urime 15 vjetori’.

Vedati dhe Dorela janë edhe prindër të dy djemve.

Kënga e tij e fundit e publikuar është ‘Zemrën time ke’ të cilën e lëshoi gjatë muajit korrik.

View this post on Instagram

Happy 15 Anniversary 😍 @dorelaademi

A post shared by Vedat Ademi (@vedatademi) on

Share With:212 Views