Ariana Fejzullahu ju tregon si të visheni me stil, kur jeni shtatzëna!

Ariana Fejzullahu është nëna e 3 fëmijëve, ndërkohë është në pritje të ëmbël, për t’u bërë shumë shpejt sërish nënë.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, është shumë aktive në rrjete sociale, duke postuar vazhdimisht foto.

View this post on Instagram

Ariana 🎀🤰

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Ajo ka një stil shumë të  bukur veshjeje, që e bën të duke mjaft elegante.

Për të gjithë ju që jeni shtatzëna, ju sugjeron t’i shikoni disa nga veshjet e saj, dhe pse jo të ndiqni stilin e saj, për t’u dukur gjithmonë bukur përgjatë ditëve të pritjes së ëmbël

Share With:165 Views