Beyonce realizon ëndrrën, bashkon prindërit e divorcuar

Beyonce dhe Jay-Z e mbyllën suksesshëm turneun e tyre muzikor “On The Run II” dhe babai i këngëtares së famshme vendosi t’i bëjë një suprizë.

Ai u shfaq në prapaskenën e koncertit të saj me një buqetë me trëndafila të kuq dhe askush nuk e dinte që do të shfaqej. Mathew Knowles ka vite që është ndarë nga Tina Lawson, mamanë e Beyonce por mëgjithatë ata nuk kanë asnjë mëri kundrejt njër-tjetrit.

Mathew ka ndarë në platformat sociale disa foto ku ai dhe Tina janë duke puthur vajzën e tyre pas koncertit e cila u emocionua shumë kur ka sërish prindërit e saj bashkë.

Share With:207 Views