Burri i kërkon fëmijë live në emision, habit këngëtarja shqiptare: Kam frikë

E ftuar sot në “Trokit” ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar e që së fundmi mori pjesë në Festivalin e Këngës, Orgesa Zaimi.

Gjatë emisionit moderatori Ermali i tha Orgesës se bashkëshorti i saj i ka shkruajtur një kërkesë dhe dëshiron që këngëtarja këtë vit të bëjë fëmijën e tretë.

“Seriozisht e keni, seriozisht je lidhur me Mentorin? Jam pa fjalë. Nuk jap kështu premtimesh, kam frikë, o maaaa”, tha Orgesa duke qeshur.

Më pas Ermali i tha Orgesës se e gjitha ishte një lojë nga ana e tij.

Share With:197 Views