Edhe pas festave, Zaho, Greg dhe Rea po argëtohen sëbashku

Edi Rama ka publikuar para pak ditësh një foto të familjes së tij, e cila mori shumë vëmendje. Ditën e sotme është publikuar sërish një foto, por këtë herë qendra e saj janë tre fëmijët e tij. Djali i madh Gregor, Rea dhe Zaho janë shfaqur të tre në foto, të qeshur dhe të lumtur. Fundviti duket se i ka bashkuar të gjithë anëtarët e familjes Rama dhe çdo gjë ka shkuar shumë mirë.

Kujtojmë se Gregori është djali i Ramës me ish-bashkëshorten e tij, ndërsa Rea është vajza e bashkëshortes që ka aktualisht në krah. Familja e tyre është e bashkuar dhe këtë detaj kryeministri e ka shprehur disa herë. Rean, ai e konsideron si vajzën e tij dhe është shumë i lumtur që është pjesë e familjes.

View this post on Instagram

Gezuar nga familja Rama ❤️

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:167 Views