Ej babush… iku ndeshja!!!!

Një modele super seksi si Emily Ratajkowski nuk mund të mos tërheqë vëmendjen me format e saj.

Kështu ndodhi edhe në tribunën e “Staples” në Los Anxhelos, ku ylli i “Blurred Lines” kishte shkuar për të ndjekur ndeshjen e skuadrës së basketballit “Lakers”, shkruan Dailymail.co.uk

Teksa pozonte për një selfie e ngritur në këmbë, një tifoz prapa Emily, babai i shoqëruar nga djali i tij, përfitoi nga rasti për t’i fokusuar sytë te linjat e bukuroshes, e cila kishte veshur një bluze të shkurtër të bardhë dhe një palë xhinse të ngjitura pas trupit.

Aq shumë u fokusua, sa i ra në sy edhe djalit të tij.

Share With:265 Views