Jo, nuk është Selena Gomez, është modelja e famshme në adoleshencë dhe ngjashmëria qenka e frikshme

Ditën e djeshme modelja e njohur, Chrissy Teigen ka publikuar në ‘Instagram-in’ e saj një foto nw periudhwn e adoleshencës. Ajo shfaqet me flokët e zeza, mollëzat e ngritura dhe të gjithë e ngatërruan me Selena Gomez.

Fansat e saj shprehen se dy vajzat kanë ngjashmëri të madhe me njëra-tjetrën, pavarësisht diferencës në moshë. Chrissy është 33 vjeç, ndërsa Selena është 26 vjeç.

 

Share With:299 Views