Kamzë, nusja i vrau nënën, fjalët e djalit do t’ju përlotin

Ditën e djeshme Policia e Shtetit zbardhi vrasjen makabër në Kamzë ku nusja e re vetëm 21-vjeç helmoi për vdekje vjehrrën e saj.

Ngjarja ka ndodhur rreth një vit më parë, por fillimisht ngjarja u raportua si vdekje natyrale.

Policia ka vënë në pranga edhe tre persona të tjerë, të cilët ishin në dijeni të krimit të kryer.

Olti Lami, i shoqi i Marjana Cmetës e cila u arrestua të hënën në mbremje pasi u zbulua se kishte vrarë vjehrren, e ka përjetuar keq vdekjen e nënës.

I riu ka postuar në Facebook foto të nënës së tij dhe dedikime prekëse.

E reja, pasi kishte kryer krimin e rëndë kishte ishte rrëfyer tek një hoxhë i cili nuk e ka mbajtur sekretin.

Ai i tregoi burrit të ndjerës dhe një të afërmi të familjes të cilët nuk treguan për ngjarjen.

NËNË TI SHKOVE N’TJETËR BOTË E KËTU MË LE MUA MË SMUN TË DËGJOI NGA TI FJALËN BIR TË DUA

TË MORRI ZOTI TY MOJ NËNË E MË LA MUA PA TY MËRZITEM SHUMË MOJ NËNË QË MË S’MUND TË SHOH ME SY SHPESH MENDOJ PËR TY NËNË E KUJTOJ DITËT QË KALUAM BASHK PREJ QË VDIQE TI MOJ NËNË NË ZMËR MU FORMUA NJË BOSHLLËK KUR AFROHEM TE VARRI YT SYT MU MBUSHEN PLOT ME LOT

NËNË TI MË LE MUA DHE SHKOVE NË TJETËR BOT TË GJITHË MË SHIKOJNË MOJ NËNË NDOSHTA JU DHIMBSEM UNË OJ NËNË TË GJITH E KANË DITUR SE TË KAM DASHUR SHUMË KUR FLE NATËN NËNË UNË VETËM PËR TY MENDOJ DO TË DOJA TË KEM PRANË DHE FYTYRËN TËNDE TA LEDHATOJ

JAM PISHMAN MOJ NËNË SE NUK TA DITA VLERËN PREJ QË VDIQE TI MOJ NËNË VDEKJA YTE NA MBYLLI DERËN ASKUSH MOJ NËNË MË TEK NE NUK VIE QË PREJ ASAJ DITE KUR U LARGOVE PREJ KËSAJ SHTËPIE

Share With:594 Views