“Kishte një javë që më lutej…”, më në fund Eneda Tarifa i plotëson dëshirën vajzës së saj

Ditët e nxehta të verës erdhën tashmë. Dhe kur është vapë, të gjithëve na shkon mendja tek deti apo pishinat.

Të njëjtën mendje, për një javë rresht me sa duket e ka patur edhe Aria, vajza e Eneda Tarifës.

Në një foto të postuar në Instagram nga Eneda, ku ndodhet në pishinë së bashku me të voglën e saj, ajo shkruan: “Kishte nje jave qe me lutej, (une lutesha per vete 😂). Hajd’ gezuar sezonin veror !”

Dhe pas një jave, mami Eneda më në fund ka gjetur kohë dhe i ka plotësuar dëshirën Arias. Urojmë që të kenë një verë sa më të bukur. /Kids’ Time

 

 

Share With:116 Views