Ledri Vula kalon pushimet me vëllain dhe babain e Dua Lipës dhe nuk ka më bukur

Familja Lipa dhe Vula kanë treguar prej kohësh se kanë një marrëdhënie për t’u patur zili.

Ata shpesh kalojnë kohë bashkë dhe pas çdo vizite që bën Dukagjin Lipa në Kosovë takon edhe familjen e Ledrit.

Së fundmi ata kanë udhëtuar për në Ulqin ku po kalojnë edhe ditë të bukura pushimi.

Ledri ka publikuar në Instagram disa foto dhe video nga momentet e veçanta dhe duket se ata po kalojnë mjaft bukur.

Pavarësisht angazhimeve të shumta ata kanë gjerur kohë për njëri-tjetrin dhe duket se i ati i Dua Lipës nuk ka udhëtuar ende drejt familjes së tij.

Share With:204 Views