Momenti më special i festës: Besi dhe Xhensila kërcejnë me Ajkën | Video

Besi dhe Xhensila kanë organizuar sot një festë për ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Ajka. Pas festës në oborr me njerëzit më të afërt, mbrëmja është zhvendosur në lokal.

Në një video të publikuar në rrjete sociale, Xhensila dhe Besi shfaqen duke kërcyer me vogëlushen nën tingujt e këngës “Çelësi i zemrës”.

Xhensila dhe Ajka janë kombinuar nënë e bijë me fustan të kuq dhe duken si princesha.

Share With:1619 Views