Nëna zbulon mënyrën si ta bëjë vogëlushin të pushojë | Video

Ky është momenti i bukur kur një nënë e cila shikon fëmijën duke qarë nxjerr një ‘masazhues’ të kokës për ta argëtuar dhe çuditërisht foshnja qetësohet dhe fillon të qeshë.

Filmuar në SH.B.A., foshnja duket e qetë dhe e gëzuar ndërsa nëna e tij i fërkon kokën e tij me pajisjen.

Ai është shtrirë në një shtrat duke qarë në fillim të videos, duke shkelmuar këmbët.

Nëna e tij, Courtney White, sjell një pamje të tij me pajisjen që masazhon kokën, duke tërhequr menjëherë vëmendjen e foshnjës së saj.

Ndërsa i shtrëngon pajisjen përreth kokës, djali i saj qesh me kënaqësi, duke qeshur i lumtur.

Share With:83 Views