Nënë e bir shijojnë pushimet, Xhemi dhe Gabrieli fotografohen buzë detit

Xhemi Shehu është një ndër moderatoret më të pëlqyera në Shqipëri.

Ndonëse ka vite në skenë, ajo vazhdon të ketë po të njëjtën energji si në fillimet e saj.

Xhemi prej vitesh është prezantuese në spektaklin e humorit ‘Portokalli’, ndërsa gjatë verës ka vijuar me turin e ‘Verë dhe Portokalle’ në qytete të ndryshme.

Mirëpo duket se moderatorja ka gjetur pak kohë për të shkuar me pushime edhe me familjen. Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me bikini buzë detit me të birin.

Share With:413 Views