Një foto sa 1000 fjalë, këngëtarja na përçon dashuri nga larg

Tashmë kanë nisur pushimet për këngëtaren e njohur Jonida Maliqi. Ajo ka preferuar të zgjedhë Turqinë për të kaluar momente relaksi me familjen e saj. Por kjo s’do të thotë se ajo po bën pushime edhe nga rrjetet sociale.

Vetëm pak më parë ajo ka postuar dy video shumë të ëmbla ku vogëlushi i saj Dan, i shfaq dashurinë duke e përqafuar para kamerës. “Ti je jeta ime”, i thotë Dan-i. E ku ka dashuri më të madhe mes nënës dhe fëmijës!

Share With:258 Views