Një mesazh nga gjyshja e Bes Kallakut që duhet ta keni parasysh të gjithë kur udhëtoni

Ija është me gjasa një nga gjyshet më të famshme në Shqipëri falë postimeve të nipit të saj të njohur Bes Kallaku.

Së fundmi, Besi ka publikuar një video ku shfaqen të dy pranë njëri-tjetrit dhe Ija me sinqertetin e saj ka dhënë disa këshilla për drejtuesit e makinave.

Kjo video ka shkaktuar tepër humor tek të gjithë fansat, të cilët e kanë shprehur me komente të shumta.

‘Per të gjithë ata qe vijne nga jashtë-brenda, kujdes kur ecni me makine’, thotë Ija ndër të tjera.

Per tgjith ata qe vijne nga jasht-mrena, kujdes kur ecni me makine. #ijadashnia. Zoti ju rujt t’gjithve. #falcothemovie

Posted by Bes Kallaku on Thursday, August 15, 2019

Share With:143 Views