Një super mama si Leonita Lekaj, edhe shtatzënë edhe elegante

Një lajm i mrekullueshëm ka ardhur nga familja Xhaka.

Graniti dhe Leonita, shumë shpejt priten të bëhen prindër për herë të parë, dy vite pas kurorëzimit të dashurisë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në Instagram me barkun e Leonitës në pritjen e ëmbël në fokus.

‘Mami dhe babi po të presin’ – shprehet Xhaka në postimin e bërë.

View this post on Instagram

Mommy & Daddy waiting for you 👼🏻🧡

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet me barkun e fryrë, ndërsa shprehja e fytyrës së saj, e tregon që ajo është më se e lumtur që po bëhet nënë. Ajo gjithashtu shkëlqen me nurin e shtatzënisë, ku shfaqet me një grim te lehtë dhe një fustan të verdhë tejet elegant.

Share With:100 Views