Nuri i shtatzënisë! Elita Rudi shkëlqen në foton e fundit

Elita Rudi është një nga moderatoret më të dashura shqiptare, e cila së fundmi po komentohet gjithandej për shtatzëninë e saj.

Edhe pse ajo nuk e ka pohuar kurrë publikisht pritjen e ëmbël, gjatë ceremonisë së dasmës me reperin Gjiko muajin e kaluar, nuk kaloi pa u vënë re barku i saj i rrumbullakosur në fustanin e ngushtë.

Edhe pse ajo vazhdon ta fshehë barkun në postimet e saj, nuk mund të themi të njëjtën gjë për nurin e shtatzënisë. Në një foto selfie të postuar në Instagram pak minuta më parë Elita duket rrezëllitëse  dhe më e bukur se kurrë me look thuajse natyral.

Kids’Time ka fiksuar edhe këtë moment ku barku i bukuroshes duket mjaft qartë.

Share With:541 Views