Pak kohë para lindjes, Elita Rudi zbulon detaje të reja dhe vë një bast

Elita Rudi është pro lindjes natyrale.

Moderatorja, e cila është në javët e fundit të shtatzënisë, ka treguar disa detaje të reja në lidhje me ardhjen në jetë të foshnjës.

Në postimin e bërë në Instagram, Elita ka treguar se foshnjën do e sjellë në jetë me lindje natyrale duke iu shmangur operacioneve cesariane.

Mësohet se Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur edhe emrin e bebes mirëpo atë po e mbajnë goxha sekret.

Moderatorja ka vënë gjithashtu një bast me mikeshën e saj Kaltrina, se kush do të bëhet nënë më parë.

Share With:233 Views