Pas çdo fotoje të bukur, Jon i kërkon diçka Arbanës dhe këtë sapo na e zbuloi Xhemi

Si shume personazhe të njohur të showbizzit dhe televizionit, edhe Arbana Osmani është shumë aktive në rrjetet sociale. Moderatorja mjaft e dashur për publikun, vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria ku shfaqet mjfat e kuruar.

E tashmë duket se nuk e ka shumë problem që ti ketë fotot akoma edhe më të bukura, pasi djali i saj pothuajse i realizon foto perfekte.

Në foton e publikuar së fundmi, Arbana ka zbuluar se është djali i saj Joni që e ka realizuar.

“Foto nga Joni!”- shkruan moderatorja ku shfaqet shumë e qeshur, dhe ku nuk kanë munguar komentet edhe nga shoqja e saj Xhemi.

“Tani je duke i blerë lodër besoj!”- i shkruan Xhemi!

“Edhe krepa, mos harro!”- shton Arbana, e cila konfirmon se djali ka një kërkesë pas çdo fotoje.

arabana

Share With:241 Views