“Pinki” e serialit “Bixhoz me dashurinë” shtatzënë në jetën reale, zbulohet gjinia e fëmijës

Një lajm i mirë vjen nga “Pinki” e serialit “Bixhoz me dashurinë” e cila është shtatzënë për herë të parë. Në seritë që po transmetohen në Indi aktorja Nitika Anand Mukerxhi nuk është parë më në ekran dhe të gjithë kanë kërkuar të dinë arsyen. Mediat indiane kanë zbuluar se aktorja është në pritje të fëmijës së parë. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë Nitika Anand e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë. Thuhet se aktorja është në pritje të një vajze pasi së fundmi është parë duke blerë veshje ngjyrë rozë në jë dyqan. Ajo është e martuar me Indraxhit Mukerxhi të cilin mund ta shihni në foton e mëposhtme.

Share With:535 Views