Po ju e kishit vënë re se sa ngjan Kim me Khloe? Në këto foto duken si dy motra binjake

Të gjithë u habitën me ngjashmërinë e madhe të Kris Jenner me vajzën e saj, Kim Kardashian, në një prej fotove të publikuara në ‘Instagram’. Kësaj here ka qenë ngjashmëria e dy motrave, Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner, që i ka befasuar fansat. Është normale që dy motra të ngjajnë, por në këto foto ato duken si binjake.

Kanë qenë të shumtë ndjekësit të cilat i kanë komentuar Khloes se ajo dukej fiks si Kylie. Femrat e familjes e Kardashian eksperimentojnë shpesh me look-un e tyre, ndaj ndodh që prej tualetit apo modelit të njëjtë të flokëve të ngjasojnë shumë me njëra-tjetrën.

Share With:127 Views