Prindër si Mozzik dhe Loredana! I vendosin vajzës aksesorin që kushton mijëra dollarë

Cifti Mozzik dhe Loredana i janë përkushtuar muzikës dhe duken se nxjerrin të ardhura të mira. Ata janë prindër të një vajze të vogël, të cilën e veshin gjithmonë me firmat më luksoze në botë.

Mbrëmjen e kaluar, Mozzik publikoi një fotografi të vogëlushes me një orë Rolex. Është ora që përdor vetë reperi, të cilën ia vendosi vajzës për fotografi.

Kujtojmë se një orë Rolex ngjyrë floriri kushton mijëra dollarë.

Share With:105 Views