Rita Ora dhe prindërit shumë hot në Francë

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka marrë pak kohë nga koncertet për të shkuar me pushime me prindërit e saj në Francë.

Ylli i muzikës duke mahnitëse e veshur me rroba banje sportive.

Këngëtarja ka ngritur temperaturat me trupin e saj mahnitës.

27-vjeçarja, tepër e nxehtë, është fotografuar nën shoqërinë e prindërve Vera dhe Besnik, si edhe mikut të saj, yllit të TOWIE Vas J Morgan.

Share With:485 Views