“Romeo & Juliet” e ditëve tona kanë edhe një bebe

Edhe një këngë e re i është bashkuar estradës muzikore shqiptare. Mozzik dhe Loredana Zefi kanëp bashkuar forcat në projektin e ri muzikor që e kanë shoqëruar me video të veçantë. “Romeo & Juliet”, titullohet kënga e dyshes teksa dëgjohen duke kënduar edhe në gjuhën gjermane. Theksojmë se javë më parë çifti janë bërë prindër të një vogëlushe të pagëzuar me emrin Hana. Dyshja që po njihet kohët e fundit si “Bonnie & Clyde” kanë paralajmëruar edhe disa këngë të reja si dhe do të mbajë koncerte të ndryshme

Share With:288 Views