Sapo janë bërë prindër, aktori turk ndahet nga gruaja dhe arsyeja na la pa fjalë

Aktori Ozcan Deniz, i njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Kahraman’ në serialin ‘Një pjesë e imja’, është ndarë nga bashkëshortja, 20 vite më e re.

Shkak mësohet se janë bërë shpenzimet e tepërta të gruas.

Sipas mediave, bashkëshortja ka harxhuar aq shumë para sa aktori është detyruar të mbyllë llogaritë bankarë si dhe t’ja marrë të gjitha kartat e kreditit.

Çifti u martua vitin e kaluar dhe para pak kohësh u bënë prindër të një djali.

Share With:197 Views