Oriola Marashi i kërkon fëmijë shoqes së ngushtë: “Ta bëjmë dhe ne një”

Oriola Marashi duket se e ndjen veten gati për t’u bërë nënë. Këtë ka lënë të kuptohet me një koment në foton e miliarderes Kylie Jenner e cila ka pozuar me vajzën e saj.

“Bukur”, komenton Beatrix Ramosaj ndërsa Oriola i replikon: “Le ta bëjmë dhe ne një”.

Oriola dhe Beatrix janë mikesha shumë të ngushta dhe shihen shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundmi dy vajzat ndodheshin me pushime në Spanjë.

Share With:



132 Views