Vajza 7-muajshe e uroi Cardi B për çmimin “Grammy” me veprimin më emocionues! (VIDEO)

Cardi B hyri në histori mbrëmjen e kaluar, sepse u bë artisja e vetme femër që fitoi çmimin “Albumi më i mirë rep”. Dhe ashtu si të gjithë të afërmit e saj dhe e bija Kulture ishte shumë e gëzuar.

Sepse e dini se çfarë ndodhi? Kur Cardi shkoi në shtëpi, vogëlushja tha fjalën “mami” për herë të parë.

Dhe këtu kemi provën, që besojmë se do t’ju emocionojë po aq shumë sa ajo:

Reperja shpërtheu në lot nga gëzimi, pasi sapo mori dhuratën më të bukur pas çmimit.

Share With:182 Views