Vajza e Yllka Gashit kaq e vogël duket se ka filluar të aktrojë si e ëma!

Yllka Gashi është njëra ndër aktoret tona më të pëlqyera nga publiku. Edhe pse ajo është larguar përkohësisht nga vendi, dhe është duke jetuar në Amerikë, fansat e saj nuk e harrojnë lehtë. Madje ata duan që të dinë edhe për jetën e saj private, duan që përveç Yllkës ta shohin edhe të voglën e saj Ninën. E për ta nëna e kësaj të fundit është kujdesur që sot ndjekësve të saj në instagram, t’ua shpalosë një moment nga loja e së bijës. Nina duket se u rrit goxha shumë, dhe ka trashëguar shumë nga pamja e mama Yllkës. Ne ua sjellim fotot në fjalë që t’i shihni.

 

Share With:168 Views