Video që po përlot rrjetin/ I arrestojnë prindërit, vajza 2-vjeçare bën gjestin e papritur para policisë

Një vajzë e vogël dyvjeçare po merr të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale pas veprimit të saj të çuditshëm, teksa agjentët e policisë po arre stonin prindërit e saj.

Pasi pa këtë skenë, vajza i drejtohet policisë me duart lart duke bërë shenjë se dorëzohet.

Ngjarja ka ndodhur në Florida dhe videoja ka marrë milliona shikime deri më tani dhe është shpërndarë masivisht dhe në rrjetet sociale.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me vajzën pas arrestimit të prindërve të saj, po me siguri kjo video do t’iu prekë edhe ju kur ta shihni.

Bimba di 2 anni si "arrende" con le mani in alto davanti alla polizia che arresta i suoi genitori

Gli agenti arrestano i suoi genitori, la bimba è a dir poco disperata.Una scena che spezza il cuore.

Posted by Fanpage.it on Wednesday, February 6, 2019

Share With:458 Views