Video/ Vogëlushi i Adelina Tahirit sapo tha fjalën e parë dhe nuk është as “mami” as “babi”

Vogëlushi i këngëtares së njohur Adelina Tahiri ka thënë fjalën e tij të parë dhe nuk është aspak ajo që ju po mendoni. Personin e parë që ai ka thërritur ka qenë daja i tij.

Siç mund ta shikoni edhe më poshtë, djali i këngëtares shfaqet i shtrirë në karrocë dhe dëgjohet të përmendë disa herë fjalën “dajë.

Epo është e dukshme që ai ka një raport shumë të mirë me vëllanë e Adelinës, apo jo?  Rikujtojmë se Tahiri është e martuar me biznesmenin maqedonas, Serjoza Markov.

Share With:649 Views