Vogëlushja e saj po rritet: Elisa Spiropali publikon foton me të bijën në ditën e parë të kopshtit

Deputetja e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali më 4 mars 2014 u bë nënë për herë të parë e një vajze, të cilën e pagëzoi me emrin e veçantë, Nalta.

Një gëzim i madh për familjen Spiropali, të cilin Elisa nuk ka ngurruar ta shprehë në asnjë moment me dedikimet speciale që i kushton së bijës.

Mirëpo ndërkohë që vitet ikin, e vogla e saj është rritur tashmë dhe ka filluar kopshtin. Ka qenë vetë Elisa ajo që ka publikuar në profilin e saj në Instagram dy foto nga dita e parë e kopshtit të vajzës së saj.

“Nalta shkon në kopësht”, shkruan Elisa krahas fotove.

Në këtë ditë të rëndësishme të nisjes së rrugës ndaj dijes Elisa dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur ta shoqërojnë të dy vajzën e tyre.

Share With:334 Views