Xhensila po lodhet shumë në palestër pas lindjes por rezultati është fantastik

Xhensila Myrtezaj po përpiqet shumë që të arrijë një rezultat fantastik sa u përket linjave trupore pas lindjes.

Para pak muajsh ajo u bë nënë për herë të parë e një vajzë që e pagëzuan me emrin Ajka.

Dhe duket se pas lindjes këngëtarja po i kushton më shumë rëndësi vetes pasi vazhdimisht e shohim teksa ushtrohet në palestër.

Kjo e premte ka nisur me aktivitete sportive për Xhensilën, e cila i ndau edhe në rrjetet sociale me fansat e saj.

Share With:277 Views