Ylli i filmave erotikë do bëhet nënë

Aktorja e njohur, Dakota Johnson do të bëhet së shpejti nënë. Ajo dhe i dashuri i saj Chris Martin realizuan një festë të dielën për faktin se do të bëhen prindër.

Kishte tollumbace ngjyrë rozë dhe blu, por nuk u kuptua se cfarë gjinia do jetë fëmija pasi një person prishi suprizën.

Dakota dhe Chris kanë një vit që po shijojnë lidhjen e dashurisë. Në festën e organizuar morën pjesë edhe emra të njohur si Melanie Griffith, Don Johnson, Sean Peen dhe Julia Roberts.

Aktorja ka luajtur në dramën erotike “50 Shades” për tre seri në rolin kryesor si Anastasia Steele.

Share With:210 Views