😯 NjĂ« 55-vjeçar zbulon se Ă«shtĂ« djali i fshehtĂ« i Princit Charles dhe Camilla-s

Një inxhinier 55-vjeçar, i quajtur  Simon Charles Dorante-Day, i cili aktualisht jeton në Queensland, ka ngritur pretendimet se ai është djali sekret i Princit Charles dhe Dukeshës së Cornwall, Camilla.  Simon ka treguar se gjyshja e tij adoptuese i ka thënë se Dukesha e Cornwall është nëna e tij e vërtetë, që e ka sjellë në jetë në vitin 1965.

Simon Dorante-Day was born in Gosport, near Portsmouth, in April 1966, and was adopted at eight months old by British couple Karen and David Day

55-vjeçari shprehet i bindur se ka mjaftueshĂ«m prova, qĂ« çdo gjĂ« qĂ« thotĂ« Ă«shtĂ« e vĂ«rtetĂ«. Simon ka kĂ«rkuar madje qĂ« t’i bĂ«het njĂ« test ADN-je pĂ«r tĂ« vĂ«rtetuar lidhjen e gjakut me familjen mbretĂ«rore dhe ka treguar se i ka shkruar edhe njĂ« letĂ«r çiftit nĂ« vitin 2012. Gjithashtu, Simon ka publikuar njĂ« foto tĂ« djalit tĂ« tij 14-vjeçar dhe e ka krahasuar me njĂ« foto tĂ« MbretĂ«reshĂ«s Elizabeth kur ishte nĂ« tĂ« 20-tat e saj, pĂ«r tĂ« vĂ«rtetuar se rrjedh nga familja mbretĂ«rore.

Simon Dorante-Day, who believes he is the love child of Prince Charles and Camilla, shared an image comparing his 14-year-old son to a young Queen Elizabeth

Simon këmbëngul se ai nuk kërkon asnjë titull apo para nga familja mbretërore, por thjesht dëshiron që ta pranojnë prindërit e tij biologjikë. 55-vjeçari ka treguar se gjyshërit e tij kanë punuar për Mbretëreshën Elizabeth dhe ata e kanë zbuluar se ai është djali i fshehtë i Princit Charles. Gjithashtu Simon ka zbuluar se përpara lindjes së tij, Camilla u zhduk nga Mbretëria e Bashkuar për 8 muaj dhe shkoi në Australi.

Se sa e vërtetë është kjo histori nuk e di askush, ndërkohë që Charles dhe Camilla nuk kanë reaguar ende për pretendimet e ngritura nga 55-vjeçari.

Share With:
Translate »
4386 Views