Njësoj si Tuna, Loredana na tregoi se u bë nënë vetëm pasi lindi djalin

Përmes një fotoje në Instagram, Loredana ka treguar se ajo dhe Mozzik janë bërë prindër për herë të dytë. Fotos i është bashkangjitur vetëm një emoji, ajo me një familje me 4 anëtarë, ku fëmijët janë “djalë dhe vajzë”. Edhe Mozzik e ka shpërndarë foton në Instagramin e tij.

Prej pak kohësh, Loredana “ngacmonte” me postimet e saj në story si “Kam nevojë për një fëmijë të dytë”, një dedikim ku tregonte se “ishte e lumtur” dhe se “Mozzik ishte babai më i mirë” apo edhe një story vetëm me emojin e familjes.

Mozzik dhe Loredana, prindër për herë të dytë!

Mozzik dhe Loredana, prindër për herë të dytë!

Mozzik dhe Loredana, prindër për herë të dytë!

Loredana dhe Mozzik janë prindër edhe të një vajze, Hanës. Lidhja e tyre është përfolur shpesh për ndarje, ribashkime dhe prap ndarje, derisa dyshja në mes të shkurtit, konfirmoi ribashkimin.

Share With:
Translate »
27109 Views