Kjo video e binjakëve të porsalindur dëshmon se mrekullitë ekzistojnë

Askush nuk e mohon lidhjen e brendshme dhe magjike që kanë binjakët me njëri tjetrin. Personalisht nuk e besoja të ishte kaq e fortë që në momentin e lindjes.

Dr. Rodrigo da Rosa Filho publikoi në një video në instagram ku dy binjakë të porsalindur i kanë hedhur krahët njëri tjetrit, si të përqafohenr.  Brenda disa sekondash e qara e tyre pushon dhe ata qetësohen.

“Kjo është arsyeja përse i dua binjakët” shkruan doktori në postimin e tij. “Në gëzime e hidhërime ata janë gjithmonë bashkë” Shikoni dhe ju videon, do ju emocionojë.

View this post on Instagram

😍😍

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:247 Views