Familja

27-vjeçarja që tentoi t’i jepte fund jetës bashkë me katër fëmijët e mitur, duke u hedhur në lumin Buna, mësohet se ishte e divorcuar prej

F. K., 23 vjeç dhe S. P., 23 vjeçe, janë ndaluar nga blutë e Lushnjës këtë të enjte. Sipas komunikatës për shtyp, dy 23-vjeçarët janë prindër

Nuk ekzistojnë recetat e mrekullisë sesi mund të kemi fëmijë të lumtur pasi lumturia është një ndjenjë subjektive dhe shume personale. Pavarësisht kësaj, ka disa

VIP

A ju kujtohet Ana e vogël e Ardit Gjebresë? Ana, vajza e vetme e këngëtarit dhe prezantuesit Ardit Gjebrea qenka rritur e bërë një zonjushë simpatike. Këngëtari

Djali i madh i gazetarit dhe moderatorit të njohur Sokol Balla, Colin Orlando Balla, ka festuar dje 19 vjetorin e lindjes. Dhe në këtë ditë

Translate »