Familja

Gazetarja Dorjana Bezat ka rrëfyer mbrëmjen e sotme në ‘Top Story’ detaje të reja për ngjarjen e ndodhur pak ditë më parë në Durrës, ku tre

Vëllai i Pëllumb Metës në një intervistë për Euronews Albania ka hedhur dyshime duke thënë se vëllanë e vrau bashkëshortja e tij, Blerina Meta. Ai theksoi

Nëna e Blerina Metës Sanije Tuga, në një intervistë, ka rrëfyer se si disa vite më parë ka vrarë vjehrrën, ngjarje e cila ka ndodhur

VIP

Françeska Murati dhe Sara Gjordeni kanë sjell një situatë jo edhe aq të mirë në Big Brother VIP Albania 3. Sara duket ta ketë mbyllur modelen

Kanë kaluar më shumë se 10 vite që kur këngëtarja Ronela Hajati humbi babain e saj. Ajo shpesh e kujton edhe me postime në rrjetet sociale

Translate »