10 vjet pa të ëmën, Emina Cunmulaj e kujton me mall: Dhimbjen që e mbaj me vete, vetëm shpirti im e di

Janë bërë 10 vite që kur modelja e njohur Emina Cunmulaj ka humbur të ëmën dhe në një postim në rrjete sociale e ka kujtur me mall.

“10 vjet pa ty! Mami, sa më ka marrë malli. Vetëm ky shpirti jem e din sa dhimbje e mbaj me veti që nga ajo ditë”, shkruan modelja.

Kujtojmë që pak ditë më parë lufta mes Izraelit dhe Palestinës e kanë detyruar në një farë mënyre Emina Çunmulaj që të heqë dorë për një kohë të pacaktuar nga rrjetet sociale.

Share With:
Translate »
47 Views