11 muaj plot lumturi dhe një bebe rrugës, Einxhel Shkira ndan fotot e ëmbla me Dagz: Dashuria s’ka nevojë për kohë

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po jetojnë dashurinë e tyre që nisi brenda shtëpisë së famshme të “Big Brother VIP”. Sot, ndërsa kanë kaluar 11 muaj që nga njohja e tyre, shumë gjëra kanë ndryshuar. Ata do të bëhen prindër për herë të parë dhe së shpejti do të martohen.

Pak ditë më parë, kur moderatorja mbajti një baby shoëer për djalin që do të vijë në jetë, mori dhe një propozim për martesë nga Dj nga Kosova. Për të festuar 11 muaj bashkë, moderatorja ka ndarë disa foto nga momenti i propozimit teksa ka shkruar:

“Dashuria nuk ka nevojë për kohë….thjesht ndodh dhe dëshiron të jetë për gjithë jetën!!! Kështu ajo i tha “PO” një jetë plot dashuri dhe lumturi 💍🤍 #11 muaj 👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏼”, shkruan Einxhel.

 

Share With:
Translate »
53 Views