“Nuk u mendova 2 herë”/ Gjesti bujar i Luana Vjollcës për maturanten

Moderatorja Luana Vjollca ka ndarë me publikun një veprim tepër të bukur dhe prekës që ka bërë për një vajzë.

Një nga ndjekëset e saj në Instagram, familja e së cilës gjendet në vështirësi ekonomike i kishte dërguar një mesazh ku i kërkon ndihmë për motrën e saj maturante.

Luana ka bërë gjestin human duke i mundësuar vajzës një fustan për mbrëmjen e saj të matures. Teksa ka ndarë mesazhin e vajzës, Luana shkruan:

Rastisa ta shoh këtë mesazh, dhe ta mundësoj pa u menduar 2 herë. E di çfarë do të thotë. Zoti ju bekoftë”.

Më pas ajo vijon: “Për vajza luftarake si ti që mësojnë e nuk i dorëzohen vështirësive të jetës, për motrat e super mamin tend jam pafund krenare. God Bless You”.

 

Share With:
Translate »
131 Views