2 muaj pas lindjes së vajzës, këngëtarja shqiptare vesh fustanin e bardhë

Këngëtarja e njohur Leonora Poloska dhe kompozitori Andin Randobrava i kanë dhënë fund beqarisë në një ceremoni private të shtunën.

Dhe fotot e para nga dasma e tyre sapo janë publikuar. Çifti ka postuar në rrjetet sociale disa momente nga martesa e tyre.

E veshur me fustanin e nusërisë këngëtarja dukej e mrekullueshme.

Leonora dhe Andin janë bërë prindër të një vajze, e quajtur Andora më 15 gusht.

 

Share With:
Translate »
749 Views