Katër breza në një foto nga familja e Blerina Bombaj

Dietologia e njohur Blerina Bombaj është rrëfyer së fundmi si asnjëherë për jetën personale dhe karrierën e saj tek “Rudina”. Veç të tjerash ajo tregoi për lidhjen e ngushtë me të ëmën dhe gjyshen. Dhe ja ku kanë realizuar këtë foto fantastike me rastin e festës së emrit të së bijës Anastasia. Në foto janë katër breza: Blerina, gjyshja, e ëma dhe vajza e saj. Sa vajza të bukura që paska kjo familje! /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
2704 Views