2 muaj me Gaia-n, Olta Boka: Perëndesha e zemrës sime

2 muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj, pritën një vajzë që vendosën ta quajnë Gaia. Olta ka treguar se kjo periudhë ka qenë më e lumtura për të, ndaj sot teksa Gaia feston 2 mujorin e lindjes, Olta ka vendosur t’i bëjë njëbdedikim special. “Gaia, perëndesha zemrës sime, 2 muaj që më bën të fluturoj”, shkruan këngëtarja krahas fotot ku duket vetëm këmba e vogël e Gaias. Kujtojmë se Olta ëshrë treguar mjaft e rezervuar për të publikuar portretin e vogëlushes, duke qenë se ajo është akoma fare e vogël.

Share With:
Translate »140 Views