A do martohej me dikë që ka fëmijë? Lei Kraja jep përgjigjen që s’pritej

“S’e Kam me Ty” është një emision nga Jonida Aliçkolli, Elios Shuli dhe Lei Kraja, çdo të enjte në Top Albania Radio.

Ndërkohë në episodin më të fundit duke u nisur nga një video e transmetuar, pati diskutime mes Jonidës, Leit dhe Elios, lidhur me të paturit një partner me fëmijë nga një lidhje e mëparshme. Më tej Jonida bëri një pyetje.

Dhe si përgjigjet Lei?! Duket se Lei Kraja vendos dashurinë mbi gjithçka, teksa përgjigjet si më poshtë…

“Po, patjetër nuk e kam problem. Nëse ka dashuri nuk ka ndonjë problem, ti e do njeriun me çdo gjë që ai sjell…”, tha Lei. 

Share With:
Translate »
58 Views