A e gjeni dot kush është vajza në foto? Një nga banoret më të forta të këtij Big Brother-i

Ajo eshte nje nga femrat me te bukura te Big Brother 2 dhe nje nga banoret me te forta qe ka pasur ky Big Brother.

Efi ne daten 1 Qershor ka postuar nje foto ku ajo ishte e vogel dhe femi. Edhe pse viten kane kaluar ajo eshte po e njejta.

Blogeria ka zbuluar se ditën e sotme është bërë nostalgjike dhe ka vizituar mamin ku si duket kanë hapur edhe arkivat.

Share With:
Translate »
65 Views