Adelina feston 28-nëntorin me bashkëshortin maqedonas dhe djalin Jon

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar në media e rrjete sociale i është bashkuar sot VIP-ave të shumtë që kanë uruar ditën e flamurit. Adelina ka treguar me postimet e saj në Instastory se në këtë ditë është nisur për udhëtim.

Këngëtarja shihet duke filmuar bashkëshortin teksa nget makinën ndërsa vetë ndodhet në sediljet mbrapa duke treguar se me vete çifti kanë marrë edhe vogëlushin.

“Urime 106 vjet shtet”, shkruan Adelina në foton e postuar ku shihet figura e Skënderbeut dhe flamuri.

Share With:526 Views