Adelina Ismaili shfaq trupin perfekt me bikini pas lindjes së djalit

Adelina Ismaili ka shafqur format perfekte trupore, edhe pse ka vetëm një muaj që është bërë nënë, me të voglin Uliks. Këngëtarja duket në formë të shkëlqyer, teksa ka pozuar me bikini dhe nuk ka asnjë strijë shtatzanie, aq më tëpër ndonjë kilogram më shumë. Bravo Adelina, nuk ta merr dot njeri fronin e titullit DIVA. 

 

Share With:
Translate »
1142 Views