Aferdita Paqarada publikon foto me vajzën, duken si shoqe

Aferdita Paqarada është një nga vajzat qe njihet për bukurinë dhe elegancën qe e karakterizon.

Ajo ka publikuar foto me vajzën e saj Arben, te cilat duken si te jenë shoqe

Ish missi ka shkruar “Binjakëzimi me vajzën time të dashur dhe duke festuar jetën”.

Andaj dhe nenë e bijë duke shijuar momente së bashku.

Share With:
Translate »
26 Views