Afrona Dika uron vëllain me foton nga fëmijëria dhe duken si aktorë Hollivudi

Afrona Dika një nga emrat me të lakuar në botën e showbizit është tejet aktive në mediat sociale

Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto qe nga fëmijëria e saj qe është pran vëllait.

Afrona për ditëlindjen e vëllait ka thurur fjalët me të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen vëllait tim të mrekullueshëm”.

 

Share With:
Translate »
49 Views